ADRESiNİZDE || AVCILAR BiLGiSAYAR TAMiRi
Avcilar bilgisayar Tamiri Format

Teknoloji hakkında kısa bir bilgi Ağustos 12, 2020

Nedir Bu Teknoloji?

Yeni sunulacak ve yaratılacak bir ürün,yönetim metot süreçlerinin keşfedilmesi ve daha fazla geliştirilecek teknik bilgiler topluluğuna denir.

Aynı zamanda,sanayi sektörüne yönelik üretim yönetimleri,buralarda kullanılan araç ve gereç ve aletlerin tamamıdır.Tabiki bilimin uygulanmasının en büyük faktörüdür.Ve bu alandaki tüm gelişmeler,ekonomimize ve toplumumuza çok büyük değişim katkısı sağlar.Tüm gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler için teknoloji,kültürel sosyal ve stratejik gelişim ve duruşlarına çok büyük etkilidir ve onlarda bu duruşun sağlanması için teknolojiye çok büyük değer verirler.

Türkiyede’de bu gelişmeler biraz geriden de olsa zaman zaman takip edilmekte ve uygulanmaktadır.Hatta çoğu ülkeden bu konuda çok daha başarılı olduğumuzda yadsınmaz bir gerçek.Bu amaçla 8-14 mart tarihlerinde de bilim ve teknoloji haftası da kutlanmaktadır. İletişim araçları bu tarihte kişileri bilgilendirse de çoğumuz böyle bir gün olduğunu bile bilmiyoruz belki.

Gelişimin bol olduğu,yaratıcı ve ilklere imza atan,teknolojnin tüm süreçlerini ve gelişmelerini dünyaya tanıtacak yeni nesiller gelmesi dileğiyle…

 

 

 


Kategori teknoloji